WEDSTRIJD
22.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Anna Ozerova | Alina Michalitsch | 6-3, 6-4 | W15 Bratislava | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
22.01.00, 24 Jaar
10425 $
22.01.00, 24 Jaar
10425 $
Anna Ozerova vs. Alina Michalitsch - onderlinge wedstrijden
22.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Anna Ozerova | Alina Michalitsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Bratislava | I. hard |
25.08.20 | Kwalif. | Anna Ozerova | Alina Michalitsch | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
Anna Ozerova form & Alina Michalitsch form
Anna Ozerova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Alina Michalitsch - laatste wedstrijden
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail |