Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
25.10.05, 18 Jaar
25.10.05, 18 Jaar
Anna Ozerova vs. Anastasia Grechkina - onderlinge wedstrijden
06.09.21 | Kwalif. | Anna Ozerova | Anastasia Grechkina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Varna | Clay |
Anna Ozerova form & Anastasia Grechkina form
Anna Ozerova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Anastasia Grechkina - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Ada Kumru | 1-4, - Anastasia Grechkina - scratch | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicol Novak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xuanyu Chen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Snitko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Villanueva Morillo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, Beatrice Laura Pirtac - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |