WEDSTRIJD
04.03.18 | 2e ronde van de kwal. | Anna Popescu | Julie Belgraver | 3-6, 6-1, 7-62 | Amiens | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Popescu | Julie Belgraver | |
1e Service % | 59/91 (65%) | 55/99 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/59 (53%) | 32/55 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/32 (50%) | 16/44 (36%) |
Benutte Breakpoints | 7/21 (33%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/99 (52%) | 44/91 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/190 (52%) | 92/190 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Popescu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Popescu | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Popescu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Popescu | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Julie Belgraver | |
1-0 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Popescu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Popescu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Anna Popescu | 5-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Anna Popescu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Popescu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Popescu | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Popescu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Popescu | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Popescu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Popescu | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Julie Belgraver | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
United Kingdom
09.07.97, 26 Jaar
15970 $
09.07.97, 26 Jaar
15970 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Anna Popescu vs. Julie Belgraver - onderlinge wedstrijden
04.03.18 | 2e ronde van de kwal. | Anna Popescu | Julie Belgraver | 3-6, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | Amiens | Clay |
Anna Popescu form & Julie Belgraver form
Anna Popescu - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Thiemke | - | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Julie Belgraver - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Daria Kuczer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Daria Gorska | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tegan Bush | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |