United Kingdom
09.07.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Russia
05.07.89, 34 Jaar
USA
05.07.92, 31 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Russia
27.06.93, 30 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Popescu/Chiara Scholl vs. Alena Fomina/Valentyna Ivakhnenko - onderlinge wedstrijden
Anna Popescu form & Alena Fomina form
Anna Popescu/Chiara Scholl - laatste wedstrijden
W80+H Les - Hard |
26.10.21 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera/Alina Charaeva | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W25 Hamburg - I. hard |
19.10.21 1e ronde | vs. Isabelle Haverlag/Karman Kaur Thandi | 6-1, 4-6, 9-11 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
13.03.21 Finale | vs. Oana Gavrila/Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-7, 4-6 | | wedstrijd detail |
12.03.21 Halve finale | vs. Melania Delai/Salma Djoubri | 7-5, 7-5 | | wedstrijd detail |
11.03.21 Kwartfinale | vs. Ana Lantigua De La Nuez/Chelsea Vanhoutte | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
10.03.21 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic/Bojana Marinkovic | 7-5, 7-66 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
04.03.21 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt/Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 7-61, 2-10 | | wedstrijd detail |
03.03.21 1e ronde | vs. Asya Colombo/Alessia Tagliente | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
W25 Altenkirchen - Carpet |
16.02.21 1e ronde | vs. Marie Benoit/Ysaline Bonaventure | - | | wedstrijd detail |
W25 Altenkirchen - Carpet |
29.02.20 Finale | vs. Laura-Ioana Paar/Andreea Mitu | 5-7, 2-6 | | wedstrijd detail |
27.02.20 Halve finale | vs. Manon Arcangioli/Alexandra Cadantu | Manon Arcangioli/Alexandra Cadantu/Valentyna Ivakhnenko - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
26.02.20 Kwartfinale | vs. Alena Fomina/Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
26.02.20 1e ronde | vs. Katharina Hering/Arlinda Rushiti | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
Alena Fomina/Valentyna Ivakhnenko - laatste wedstrijden
W60 Montpellier - Clay |
29.06.21 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri/Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W25 Prerov - Clay |
22.09.20 1e ronde | vs. Chantal Skamlova/Tereza Smitkova | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W25 Altenkirchen - Carpet |
26.02.20 Kwartfinale | vs. Anna Popescu/Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W100+H Dubai - Hard |
09.12.19 Halve finale | vs. Georgina Garcia-Perez/Sara Sorribes Tormo | 5-7, 4-6 | | wedstrijd detail |
09.12.19 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze/Emily Webley-Smith | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
09.12.19 1e ronde | vs. Cornelia Lister/Renata Voracova | 7-5, 7-62 | | wedstrijd detail |
W60+H Zagreb - Clay |
02.09.19 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 7-65, 6-2 | | wedstrijd detail |
02.09.19 Kwartfinale | vs. Maryna Chernyshova/Dia Evtimova | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
02.09.19 Halve finale | vs. Amandine Hesse/Daniela Seguel | 4-6, 7-65, 7-10 | | wedstrijd detail |
W25 Santa - Clay |
25.03.19 Finale | vs. Cristina Dinu/Reka-Luca Jani | 7-5, 3-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
25.03.19 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka/Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
25.03.19 Kwartfinale | vs. Leonie Kung/Polina Leykina | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
25.03.19 Halve finale | vs. Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25+H Kazan - I. hard |
11.03.19 1e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
11.03.19 Halve finale | vs. Olga Doroshina/Polina Monova | 6-73, 6-4, 12-14 | | wedstrijd detail |
11.03.19 Kwartfinale | vs. Gyulnara Nazarova/Avelina Sayfetdinova | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
W25 Moscow - I. hard |
25.02.19 1e ronde | vs. Daria Mishina/Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-1, 10-5 | | wedstrijd detail |
25.02.19 Kwartfinale | vs. Sofya Lansere/Elena Rybakina | 1-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
Dubai - Hard |
10.12.18 Kwartfinale | vs. Akgul Amanmuradova/Alexandra Panova | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
10.12.18 Halve finale | vs. Olga Govortsova/Mandy Minella | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
10.12.18 Finale | vs. Reka-Luca Jani/Cornelia Lister | 7-5, 6-2 | | wedstrijd detail |
10.12.18 1e ronde | vs. Dalma Galfi/Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-3, 10-5 | | wedstrijd detail |
Prague - Clay |
01.05.18 1e ronde | vs. Andrea Hlavackova/Renata Voracova | 4-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
Prague - Clay |
10.08.15 1e ronde | vs. Anna Klasen/Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 11-13 | | wedstrijd detail |