WEDSTRIJD
15.08.22 | Kwalif. | Anna Schubries | Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 6-3 | W15 Erwitte | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
01.02.94, 30 Jaar
01.02.94, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.04.03, 20 Jaar
21.04.03, 20 Jaar
Anna Schubries vs. Kristina Samardzic (GER) - onderlinge wedstrijden
15.08.22 | Kwalif. | Anna Schubries | Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Erwitte | Clay |
Anna Schubries form & Kristina Samardzic (GER) form
Anna Schubries - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elise Renard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Collin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Candela Cimarra Munoz | 6-0, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Anna Perelman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Porras Buezo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Duvanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brittany Collens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomoe Yazawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Anastasia Safta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Dement | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 7-62, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 7-62, 4-0, Keira Blackbeard - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail |
Kristina Samardzic (GER) - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Trunet | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Bathellier | 1-6, 7-64, 13-15 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Klara Vaja | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Svetlana Samardzic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Petra Konjikusic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Svetlana Samardzic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emina Lagarija | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Bulatova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Daneva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Zabrdac | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Mihajlovic | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stevanovic | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Louise Koehler | Franziska Louise Koehler - niet aangetreden | wedstrijd detail |