WEDSTRIJD
10.11.21 | 1e ronde | Anna Semenova | Anet Angelika Koskel | 6-2, 6-0 | W15 Helsingborg | I. hard |
STATISTIEKEN
Anna Semenova | Anet Angelika Koskel | |
1e Service % | 24/45 (53%) | 20/40 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 9/20 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 4/20 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/40 (68%) | 17/45 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Semenova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Semenova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Semenova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Semenova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Semenova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Semenova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Semenova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Russia
01.02.04, 20 Jaar
01.02.04, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
13.06.03, 20 Jaar
13.06.03, 20 Jaar
Anna Semenova vs. Anet Angelika Koskel - onderlinge wedstrijden
10.11.21 | 1e ronde | Anna Semenova | Anet Angelika Koskel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Helsingborg | I. hard |
Anna Semenova form & Anet Angelika Koskel form
Anna Semenova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Karina Jumazhanova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Brandy Walker | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matilde Mariani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 Kwalif. | vs. Isabella Maria Serban | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.12.23 Kwalif. | vs. Jiale Zhang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabiola Marino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Wong | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Arabella Koller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Maria Toma | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nadezda Khalturina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Snehal Mane | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamari Gagoshidze | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 7-61, 3-10 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Carol Plakk | 6-3, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anet Angelika Koskel - laatste wedstrijden
W15 Jackson - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tatarnikova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erica Pintado | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Valeriia Krokhotina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varberg - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Julia Keranovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Marie Benoit | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Isabella Svahn | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |