WEDSTRIJD
21.09.21 | Kwalif. | Anna Sinclair Rogers | Mckenna Schaefbauer | 3-6, 6-4, 10-8 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
11.05.04, 19 Jaar
11.05.04, 19 Jaar
Anna Sinclair Rogers vs. Mckenna Schaefbauer - onderlinge wedstrijden
21.09.21 | Kwalif. | Anna Sinclair Rogers | Mckenna Schaefbauer | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Anna Sinclair Rogers form & Mckenna Schaefbauer form
Anna Sinclair Rogers - laatste wedstrijden
W75 Charlottesville - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 0-5, - Anna Sinclair Rogers - scratch | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-4, 4-1, Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Hajna Jeck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ana Konjuh | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 4-6, 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malkia Menguene | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Yamakita | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 5-7, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail |
Mckenna Schaefbauer - laatste wedstrijden
W15 Champaign - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Kasia Treiber | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Michaela Eddins | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Madeleine Jessup | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Blokhina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Willson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Ivana Corley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saniya Singh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Huntsville - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Taylor Nix | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Johnson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Ania Hertel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Micheline Aubuchon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kida Ferrari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Rosca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Columbus - Hard | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Alice Gillan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carly Kunkler | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Anastasia Burobina | 6-1, 1-0, Anastasia Burobina - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Jenna Thompson | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Crawford | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
08.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |