WEDSTRIJD
22.02.22 | 1e ronde | Anna Sinclair Rogers | Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | W25 Santo | Hard |
STATISTIEKEN
Anna Sinclair Rogers | Riya Bhatia | |
1e Service % | 36/50 (72%) | 18/42 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 7/18 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/14 (36%) | 6/24 (25%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/42 (69%) | 22/50 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Sinclair Rogers | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Riya Bhatia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Sinclair Rogers | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Riya Bhatia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Sinclair Rogers | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Riya Bhatia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Sinclair Rogers | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Riya Bhatia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Sinclair Rogers | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Riya Bhatia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Sinclair Rogers | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Riya Bhatia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Sinclair Rogers | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Riya Bhatia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Sinclair Rogers | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Sinclair Rogers vs. Riya Bhatia - onderlinge wedstrijden
22.02.22 | 1e ronde | Anna Sinclair Rogers | Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Santo | Hard |
Anna Sinclair Rogers form & Riya Bhatia form
Anna Sinclair Rogers - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ana Konjuh | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 4-6, 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Yamakita | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 5-7, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Riya Bhatia - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | - Riya Bhatia - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail |