WEDSTRIJD
14.07.22 | 2e ronde | Anna Siskova | Angelica Moratelli | 6-1, 5-7, 6-4 | W60 Liepaja | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Siskova | Angelica Moratelli | |
1e Service % | 63/97 (65%) | 60/79 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/63 (62%) | 25/60 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/34 (38%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 8/12 (67%) | 6/8 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/79 (57%) | 45/97 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/176 (55%) | 79/176 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Siskova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Siskova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
4-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Siskova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Siskova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Siskova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Siskova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Siskova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Siskova vs. Angelica Moratelli - onderlinge wedstrijden
14.07.22 | 2e ronde | Anna Siskova | Angelica Moratelli | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Liepaja | Clay |
12.01.19 | Halve finale | Angelica Moratelli | Anna Siskova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
24.05.18 | 2e ronde | Angelica Moratelli | Anna Siskova | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Anna Siskova form & Angelica Moratelli form
Anna Siskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | - | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Angelica Moratelli - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail |