WEDSTRIJD
10.10.21 | Finale | Anna Siskova | Dea Herdzelas | 3-6, 7-5, 6-0 | W25 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Siskova | Dea Herdzelas | |
1e Service % | 59/90 (66%) | 68/111 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/59 (66%) | 46/68 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/31 (48%) | 13/43 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/19 (32%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/111 (47%) | 36/90 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/201 (53%) | 95/201 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Siskova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
2-2 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 3-2 | |
0-0 | ||
Anna Siskova | 3-3 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Dea Herdzelas | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
0-1 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15 | ||
Anna Siskova | 0-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Anna Siskova | 2-4 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-30 | ||
3-4 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 4-4 | |
0-0, 40-0 | ||
5-4 | Dea Herdzelas | |
0-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
7-5 |
3 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-0 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-0, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 3-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
Anna Siskova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Dea Herdzelas | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Siskova vs. Dea Herdzelas - onderlinge wedstrijden
10.10.21 | Finale | Anna Siskova | Dea Herdzelas | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Lima | Clay |
Anna Siskova form & Dea Herdzelas form
Anna Siskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | - | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Dea Herdzelas - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.23 3e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail |