WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Anna Siskova | Ekaterina Yashina | 6-2, 6-2 | W25 Khimki | I. hard |
STATISTIEKEN
Anna Siskova | Ekaterina Yashina | |
1e Service % | 36/63 (57%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/36 (67%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/9 (11%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/56 (54%) | 25/63 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Siskova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Siskova vs. Ekaterina Yashina - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Anna Siskova | Ekaterina Yashina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Khimki | I. hard |
Anna Siskova form & Ekaterina Yashina form
Anna Siskova - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | - | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Yashina - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Najzer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |