WEDSTRIJD
30.08.21 | Kwalif. | Anna Turati | Bojana Klincov | 6-0, 6-1 | W25 Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Turati | Bojana Klincov | |
1e Service % | 26/43 (60%) | 34/49 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/26 (73%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 2/15 (13%) |
Benutte Breakpoints | 6/18 (33%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/49 (65%) | 15/43 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Turati | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Turati | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Turati | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Turati | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Turati | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Turati | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Bojana Klincov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Turati | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Turati vs. Bojana Klincov - onderlinge wedstrijden
30.08.21 | Kwalif. | Anna Turati | Bojana Klincov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Vienna | Clay |
Anna Turati form & Bojana Klincov form
Anna Turati - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ada Kumru | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sofiya Volkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Vittoria Paganetti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail |
Bojana Klincov - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |