WEDSTRIJD
22.08.21 | Finale | Anna Turati | Pia Lovric | 6-3, 6-2 | W15 Warmbad | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Turati | Pia Lovric | |
1e Service % | 35/55 (64%) | 34/50 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/35 (71%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 7/16 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/50 (56%) | 21/55 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Turati | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pia Lovric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Turati | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Pia Lovric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Turati | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Pia Lovric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Turati | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Pia Lovric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Turati | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Pia Lovric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Turati | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Pia Lovric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Turati | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Pia Lovric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Turati | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Pia Lovric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Turati | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Turati vs. Pia Lovric - onderlinge wedstrijden
22.08.21 | Finale | Anna Turati | Pia Lovric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Warmbad | Clay |
Anna Turati form & Pia Lovric form
Anna Turati - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ada Kumru | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sofiya Volkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Vittoria Paganetti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail |
Pia Lovric - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.23 3e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |