WEDSTRIJD
10.11.22 | 2e ronde | Anna Ukolova | Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Ukolova | Ginevra Vallega Montebruno | |
1e Service % | 34/50 (68%) | 30/52 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/34 (82%) | 18/30 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/52 (54%) | 16/50 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Ukolova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ukolova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Ukolova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ukolova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
04.04.03, 21 Jaar
04.04.03, 21 Jaar
Anna Ukolova vs. Ginevra Vallega Montebruno - onderlinge wedstrijden
10.11.22 | 2e ronde | Anna Ukolova | Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Anna Ukolova form & Ginevra Vallega Montebruno form
Anna Ukolova - laatste wedstrijden
Angers - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ginevra Vallega Montebruno - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 7-62, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Boulard | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bahar Kilic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Gina Kondos | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Deniz Cakil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Yoon Son | 6-75, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Liisa Varul | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Liv Boulard | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lucia Tognoni | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Garcia Astudillo | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |