WEDSTRIJD
13.07.21 | 1e ronde | Anna Ukolova | Svenja Ochsner | 6-1, 6-0 | W25 Telavi | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Ukolova | Svenja Ochsner | |
1e Service % | 21/46 (46%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 10/28 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/48 (67%) | 18/46 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ukolova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Ukolova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Ukolova vs. Svenja Ochsner - onderlinge wedstrijden
13.07.21 | 1e ronde | Anna Ukolova | Svenja Ochsner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Telavi | Clay |
Anna Ukolova form & Svenja Ochsner form
Anna Ukolova - laatste wedstrijden
Angers - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Svenja Ochsner - laatste wedstrijden
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.21 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |