INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Ulyashchenko vs. So-Ra Lee - onderlinge wedstrijden
03.11.21 | 1e ronde | Anna Ulyashchenko | So-Ra Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anna Ulyashchenko form & So-Ra Lee form
Anna Ulyashchenko - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | - | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lais Mika Shibata | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Kylie Mckenzie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Bui | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Scarlett Nicholson | 7-66, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Gagnon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Cau | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, - Anna Ulyashchenko - scratch | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Lola Marandel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jiayu Xu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Yufei Ren | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
So-Ra Lee - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.22 Halve finale | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
29.12.21 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.12.21 Kwalif. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
21.12.21 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.21 Kwalif. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
03.12.21 Kwartfinale | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |