WEDSTRIJD
19.01.22 | 1e ronde | Anna Ureke | Arina Solomatina | 6-0, 6-1 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Ureke | Arina Solomatina | |
1e Service % | 28/41 (68%) | 31/46 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/28 (75%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 3/15 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/46 (65%) | 13/41 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ureke | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
Anna Ureke vs. Arina Solomatina - onderlinge wedstrijden
19.01.22 | 1e ronde | Anna Ureke | Arina Solomatina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Anna Ureke form & Arina Solomatina form
Anna Ureke - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Edda Mamedova | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
15.04.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail |
Arina Solomatina - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |