WEDSTRIJD
13.04.23 | 2e ronde | Anna Ureke | Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | W25 Bujumbura | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Ureke | Caroline Romeo | |
1e Service % | 49/56 (88%) | 41/70 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/49 (57%) | 20/41 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/7 (14%) | 9/29 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/70 (59%) | 27/56 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Caroline Romeo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Caroline Romeo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Caroline Romeo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Caroline Romeo | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Caroline Romeo | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ureke | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Caroline Romeo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Caroline Romeo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Caroline Romeo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Caroline Romeo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Ureke vs. Caroline Romeo - onderlinge wedstrijden
13.04.23 | 2e ronde | Anna Ureke | Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Bujumbura | Clay |
Anna Ureke form & Caroline Romeo form
Anna Ureke - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Edda Mamedova | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
15.04.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Caroline Romeo - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Johanna Silva | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Teah Chavez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aravane Rezai | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.08.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Zeel Desai | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Viola Turini | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Isabella Harvison | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-62, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Viola Turini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Melisa Ercan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |