WEDSTRIJD
13.02.22 | Finale | Anna Ureke | Zeel Desai | 6-4, 4-6, 6-4 | W15 Jhajjar | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Ureke | Zeel Desai | |
1e Service % | 76/101 (75%) | 78/130 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/76 (57%) | 47/78 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/25 (36%) | 15/52 (29%) |
Benutte Breakpoints | 9/27 (33%) | 8/16 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 68/130 (52%) | 49/101 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 120/231 (52%) | 111/231 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 14 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ureke | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 3-3 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Ureke vs. Zeel Desai - onderlinge wedstrijden
13.02.22 | Finale | Anna Ureke | Zeel Desai | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Jhajjar | Clay |
Anna Ureke form & Zeel Desai form
Anna Ureke - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
15.04.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Zeel Desai - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |