WEDSTRIJD
17.06.20 | 1e ronde | Anna Zaja | Eva Lys | 6-1, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eva Lys | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Anna Zaja | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Eva Lys | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Anna Zaja | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Eva Lys | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anna Zaja | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
5-1 | Eva Lys | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Zaja | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Anna Zaja | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Eva Lys | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Anna Zaja | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Eva Lys | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Zaja | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Zaja vs. Eva Lys - onderlinge wedstrijden
17.06.20 | 1e ronde | Anna Zaja | Eva Lys | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Anna Zaja form & Eva Lys form
Anna Zaja - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Wiesbaden - Clay | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
23.07.21 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
21.06.21 1e ronde | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
16.06.21 2e ronde | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 2e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Eva Lys - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | - Eva Lys - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |