WEDSTRIJD
26.08.20 | 1e ronde | Anouk Koevermans | Eline Audenaert | 6-1, 6-3 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Anouk Koevermans | Eline Audenaert | |
1e Service % | 23/43 (53%) | 28/49 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/23 (74%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/49 (59%) | 15/43 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anouk Koevermans | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anouk Koevermans | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anouk Koevermans | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anouk Koevermans | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anouk Koevermans | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anouk Koevermans | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anouk Koevermans | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anouk Koevermans | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
31.05.99, 24 Jaar
31.05.99, 24 Jaar
Anouk Koevermans vs. Eline Audenaert - onderlinge wedstrijden
26.08.20 | 1e ronde | Anouk Koevermans | Eline Audenaert | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
Anouk Koevermans form & Eline Audenaert form
Anouk Koevermans - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Eline Audenaert - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.21 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.01.21 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.08.20 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail |