WEDSTRIJD
27.04.23 | 2e ronde | Antonia Ruzic | Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-0 | W25 Osijek | Clay |
STATISTIEKEN
Antonia Ruzic | Anca Alexia Todoni | |
1e Service % | 42/61 (69%) | 29/49 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/42 (64%) | 15/29 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 23/61 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Antonia Ruzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Antonia Ruzic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Antonia Ruzic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antonia Ruzic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Antonia Ruzic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Antonia Ruzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Ruzic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Ruzic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Antonia Ruzic vs. Anca Alexia Todoni - onderlinge wedstrijden
27.04.23 | 2e ronde | Antonia Ruzic | Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Osijek | Clay |
Antonia Ruzic form & Anca Alexia Todoni form
Antonia Ruzic - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Daria Snigur | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Lys | Eva Lys - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Heather Watson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-64, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Sara Saito | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Sara Saito | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 3-0, Patcharin Cheapchadej - scratch | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Anca Alexia Todoni - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | - Anca Alexia Todoni - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |