WEDSTRIJD
07.04.21 | 1e ronde | Antonia Ruzic | Maria Manilova | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Antonia Ruzic | Maria Manilova | |
1e Service % | 27/40 (68%) | 23/43 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/43 (67%) | 12/40 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Antonia Ruzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Antonia Ruzic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Ruzic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Ruzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Ruzic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Maria Manilova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Antonia Ruzic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Maria Manilova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
09.06.00, 23 Jaar
09.06.00, 23 Jaar
Antonia Ruzic vs. Maria Manilova - onderlinge wedstrijden
07.04.21 | 1e ronde | Antonia Ruzic | Maria Manilova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Antonia Ruzic form & Maria Manilova form
Antonia Ruzic - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Daria Snigur | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Lys | Eva Lys - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Heather Watson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-64, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Sara Saito | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Sara Saito | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 3-0, Patcharin Cheapchadej - scratch | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Maria Manilova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Kwalif. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |