WEDSTRIJD
12.10.21 | Kwalif. | Antonia Ruzic | Tina Cvetkovic | 6-0, 6-2 | W25 Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Antonia Ruzic | Tina Cvetkovic | |
1e Service % | 28/38 (74%) | 27/41 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/28 (75%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/10 (50%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/41 (63%) | 12/38 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Antonia Ruzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Tina Cvetkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Tina Cvetkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Tina Cvetkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Antonia Ruzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tina Cvetkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antonia Ruzic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Tina Cvetkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Ruzic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Tina Cvetkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Antonia Ruzic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Tina Cvetkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Antonia Ruzic vs. Tina Cvetkovic - onderlinge wedstrijden
12.10.21 | Kwalif. | Antonia Ruzic | Tina Cvetkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Lagos | Hard |
Antonia Ruzic form & Tina Cvetkovic form
Antonia Ruzic - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Daria Snigur | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Lys | Eva Lys - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Heather Watson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-64, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Sara Saito | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Sara Saito | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 3-0, Patcharin Cheapchadej - scratch | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Tina Cvetkovic - laatste wedstrijden
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde | vs. Elena Karner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Lian Tran | 3-1, Lian Tran - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pasterk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
28.05.22 Halve finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Federica Rossi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Laura Mair | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Nina Plihal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Pasterk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail |