WEDSTRIJD
18.03.23 | Halve finale | Antonia Schmidt | Enola Chiesa | 6-2, 6-3 | W15 Gonesse | Clay |
STATISTIEKEN
Antonia Schmidt | Enola Chiesa | |
1e Service % | 55/77 (71%) | 47/64 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/55 (60%) | 21/47 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/22 (36%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/64 (58%) | 36/77 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/141 (55%) | 63/141 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Antonia Schmidt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Antonia Schmidt | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Schmidt | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Schmidt | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Antonia Schmidt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Antonia Schmidt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Antonia Schmidt | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antonia Schmidt | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Antonia Schmidt vs. Enola Chiesa - onderlinge wedstrijden
18.03.23 | Halve finale | Antonia Schmidt | Enola Chiesa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Gonesse | Clay |
Antonia Schmidt form & Enola Chiesa form
Antonia Schmidt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Enola Chiesa - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |