WEDSTRIJD
05.04.23 | 1e ronde | Arantxa Rus | Michaela Laki | 6-3, 6-1 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Arantxa Rus | Michaela Laki | |
1e Service % | 36/60 (60%) | 43/66 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/66 (53%) | 22/60 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/126 (58%) | 53/126 (42%) |
Dubbele fouten | 6 | 8 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arantxa Rus | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arantxa Rus | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arantxa Rus vs. Michaela Laki - onderlinge wedstrijden
06.07.23 | 2e ronde | Arantxa Rus | Michaela Laki | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W40 The | Clay |
05.04.23 | 1e ronde | Arantxa Rus | Michaela Laki | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Arantxa Rus form & Michaela Laki form
Arantxa Rus - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Michaela Laki - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-72, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Selina Dal | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Marie Vogt | 0-3, - Michaela Laki - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 7-67, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail |