WEDSTRIJD
03.03.20 | 1e ronde | Arantxa Rus | Varvara Flink | 4-3, - scratch | Monterrey | Hard |
STATISTIEKEN
Arantxa Rus | Varvara Flink | |
1e Service % | 23/26 (88%) | 7/19 (37%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/23 (61%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/3 (67%) | 9/12 (75%) |
Benutte Breakpoints | 1/2 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 8/19 (42%) | 10/26 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 24/45 (53%) | 21/45 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Varvara Flink | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arantxa Rus vs. Varvara Flink - onderlinge wedstrijden
03.03.20 | 1e ronde | Arantxa Rus | Varvara Flink | 4-3, Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | Monterrey | Hard |
17.09.18 | Kwalif. | Varvara Flink | Arantxa Rus | 6-1, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | Seoul | Hard |
Arantxa Rus form & Varvara Flink form
Arantxa Rus - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Varvara Flink - laatste wedstrijden
Tampico - Hard | ||||
24.10.22 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
08.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
Concord - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Rachel Gailis | - Varvara Flink - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
15.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
10.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |