WEDSTRIJD
22.08.21 | Finale | Arantxa Rus | Victoria Jimenez Kasintseva | 6-0, 6-1 | W60 San | Clay |
STATISTIEKEN
Arantxa Rus | Victoria Jimenez Kasintseva | |
1e Service % | 38/50 (76%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/38 (71%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 1/14 (7%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/33 (70%) | 16/50 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arantxa Rus vs. Victoria Jimenez Kasintseva - onderlinge wedstrijden
22.08.21 | Finale | Arantxa Rus | Victoria Jimenez Kasintseva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W60 San | Clay |
Arantxa Rus form & Victoria Jimenez Kasintseva form
Arantxa Rus - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Victoria Jimenez Kasintseva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Solana Sierra | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Victoria Flores | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | Lucija Ciric Bagaric - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Mingge Xu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Hanna Chang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Okalova | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Mary Stoiana | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Maria Kononova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Chloe Beck | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 6-2, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |