WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Arianne Hartono | Emily Morton | 6-3, 6-3 | W25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Arianne Hartono | Emily Morton | |
1e Service % | 26/61 (43%) | 42/75 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/26 (73%) | 27/42 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/35 (49%) | 9/33 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/16 (31%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/75 (52%) | 25/61 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emily Morton | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Arianne Hartono | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
0-2 | Emily Morton | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Arianne Hartono | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Emily Morton | |
0-0, 0-15 | ||
Arianne Hartono | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Emily Morton | |
Arianne Hartono | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
5-3 | Emily Morton | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Arianne Hartono | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Emily Morton | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Arianne Hartono | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Emily Morton | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Arianne Hartono | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Emily Morton | |
0-0, 15-0 | ||
Arianne Hartono | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
5-2 | Emily Morton | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Arianne Hartono | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
12.04.98, 25 Jaar
12.04.98, 25 Jaar
Arianne Hartono vs. Emily Morton - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Arianne Hartono | Emily Morton | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Glasgow | I. hard |
Arianne Hartono form & Emily Morton form
Arianne Hartono - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shelby Rogers | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 4-3, Moyuka Uchijima - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Daria Saville | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Heather Watson | 6-72, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Maria Timofeeva | 7-610, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Irina Khromacheva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 7-62, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Misaki Doi | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Emily Morton - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
06.08.20 1e ronde | vs. Naomi Broady | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.20 1e ronde | vs. Abigail Amos | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Danielle Daley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Emily Appleton | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-3, 3-2, Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Danielle Daley | 5-7, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Corina Mader | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Sophia Intert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 Kwalif. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Anoushka Wooller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Castro | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Codino | 6-2, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wirral - I. hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |