WEDSTRIJD
09.12.21 | 1e ronde | Arina Gabriela Vasilescu | Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-0, 10-7 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Arina Gabriela Vasilescu | Melis Ayda Uyar | |
1e Service % | 41/55 (75%) | 39/59 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/41 (66%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/59 (56%) | 22/55 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
01.02.03, 21 Jaar
01.02.03, 21 Jaar
Arina Gabriela Vasilescu vs. Melis Ayda Uyar - onderlinge wedstrijden
09.12.21 | 1e ronde | Arina Gabriela Vasilescu | Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Arina Gabriela Vasilescu form & Melis Ayda Uyar form
Arina Gabriela Vasilescu - laatste wedstrijden
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Melis Ayda Uyar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |