WEDSTRIJD
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Arina Gabriela Vasilescu | Vladislava Petrovskaia | 6-1, 7-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
11.03.03, 21 Jaar
11.03.03, 21 Jaar
Arina Gabriela Vasilescu vs. Vladislava Petrovskaia - onderlinge wedstrijden
07.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Arina Gabriela Vasilescu | Vladislava Petrovskaia | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
02.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Arina Gabriela Vasilescu | Vladislava Petrovskaia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Arina Gabriela Vasilescu form & Vladislava Petrovskaia form
Arina Gabriela Vasilescu - laatste wedstrijden
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Vladislava Petrovskaia - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 6-76, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 1-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Darina Leonenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Beresova | 1-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nevena Sokovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roni Lior | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Petrova | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Avelina Sayfetdinova | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Gaifullina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Nasty Surkova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |