WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Arina Rodionova | Alana Parnaby | 6-4, 2-6, 6-2 | W25 Swan | Grass |
STATISTIEKEN
Arina Rodionova | Alana Parnaby | |
1e Service % | 64/86 (74%) | 57/97 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/64 (56%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 16/40 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/97 (49%) | 37/86 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/183 (53%) | 86/183 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arina Rodionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arina Rodionova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arina Rodionova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Alana Parnaby | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arina Rodionova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arina Rodionova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Arina Rodionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alana Parnaby | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arina Rodionova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arina Rodionova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arina Rodionova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Alana Parnaby | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Arina Rodionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arina Rodionova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alana Parnaby | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arina Rodionova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alana Parnaby | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arina Rodionova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alana Parnaby | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arina Rodionova vs. Alana Parnaby - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Arina Rodionova | Alana Parnaby | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Swan | Grass |
06.03.20 | 2e ronde | Arina Rodionova | Alana Parnaby | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
Arina Rodionova form & Alana Parnaby form
Arina Rodionova - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Errani | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 3-6, 1-4, - Arina Rodionova - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Kristina Mladenovic | 7-61, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 6-0, 7-610 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Alana Parnaby - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | Laquisa Khan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Jade Otway | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Talia Gibson | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elicia Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Taylah Preston | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-77, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nithesa Selvaraj | 5-7, 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |