WEDSTRIJD
23.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Arina Rodionova | Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 6-0 | London | Grass |
STATISTIEKEN
Arina Rodionova | Giulia Gatto-Monticone | |
1e Service % | 22/41 (54%) | 30/45 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/22 (64%) | 11/30 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 3/15 (20%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/45 (69%) | 17/41 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arina Rodionova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arina Rodionova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arina Rodionova | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arina Rodionova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Arina Rodionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arina Rodionova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arina Rodionova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Giulia Gatto-Monticone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arina Rodionova vs. Giulia Gatto-Monticone - onderlinge wedstrijden
23.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Arina Rodionova | Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | London | Grass |
Arina Rodionova form & Giulia Gatto-Monticone form
Arina Rodionova - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Errani | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 3-6, 1-4, - Arina Rodionova - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Kristina Mladenovic | 7-61, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 6-0, 7-610 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Giulia Gatto-Monticone - laatste wedstrijden
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.23 Kwartfinale | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
09.08.22 2e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.05.22 2e ronde | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |