WEDSTRIJD
21.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Arina Solomatina | Christine Gouws | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
25.06.01, 22 Jaar
25.06.01, 22 Jaar
Arina Solomatina vs. Christine Gouws - onderlinge wedstrijden
06.11.23 | 2e ronde van de kwal. | Arina Solomatina | Christine Gouws | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
21.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Arina Solomatina | Christine Gouws | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Arina Solomatina form & Christine Gouws form
Arina Solomatina - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Christine Gouws - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Basson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Honori Koyama | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hania Abouelsaad | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Maelys Bougrat | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Tabeth Tadoum | 4-6, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Jakovleva | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Wise | 6-4, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Volkov | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 7-66, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, - Christine Gouws - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefani Webb | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vibhasree Gowda | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefani Webb | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Klimovicz | 6-3, 6-72, 10-3 | wedstrijd detail |