WEDSTRIJD
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Arina Solomatina | Warona Mdlulwa | 7-5, 4-6, 10-5 | W15 Santa | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
17.02.00, 24 Jaar
13720 $
17.02.00, 24 Jaar
13720 $
Arina Solomatina vs. Warona Mdlulwa - onderlinge wedstrijden
24.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Arina Solomatina | Warona Mdlulwa | 7-5, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Santa | Hard |
Arina Solomatina form & Warona Mdlulwa form
Arina Solomatina - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Warona Mdlulwa - laatste wedstrijden
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
23.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |