WEDSTRIJD
06.01.22 | 2e ronde | Arlinda Rushiti | Carole Monnet | 6-3, 6-2 | W25 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Arlinda Rushiti | Carole Monnet | |
1e Service % | 37/54 (69%) | 36/51 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/37 (73%) | 18/36 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 8/15 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/51 (49%) | 17/54 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arlinda Rushiti | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arlinda Rushiti | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arlinda Rushiti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arlinda Rushiti vs. Carole Monnet - onderlinge wedstrijden
15.01.22 | Kwartfinale | Carole Monnet | Arlinda Rushiti | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Monastir | Hard |
06.01.22 | 2e ronde | Arlinda Rushiti | Carole Monnet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Monastir | Hard |
Arlinda Rushiti form & Carole Monnet form
Arlinda Rushiti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |