WEDSTRIJD
24.02.20 | Kwalif. | Arlinda Rushiti | Fabienne Gettwart | 7-65, 6-2 | W25 Altenkirchen | Carpet |
STATISTIEKEN
Arlinda Rushiti | Fabienne Gettwart | |
1e Service % | 37/60 (62%) | 52/67 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/37 (78%) | 31/52 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 8/15 (53%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/67 (42%) | 18/60 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arlinda Rushiti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arlinda Rushiti | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0 | ||
Arlinda Rushiti | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0 | ||
Arlinda Rushiti | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0 | ||
Arlinda Rushiti | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arlinda Rushiti | 6-6 | |
0-0, 3-0, 3-1, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0 | ||
Arlinda Rushiti | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Fabienne Gettwart | |
Arlinda Rushiti | 4-1 | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Arlinda Rushiti | 5-2 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arlinda Rushiti vs. Fabienne Gettwart - onderlinge wedstrijden
23.02.22 | 1e ronde | Arlinda Rushiti | Fabienne Gettwart | 7-65, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | W25 Macon | I. hard |
24.02.20 | Kwalif. | Arlinda Rushiti | Fabienne Gettwart | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
Arlinda Rushiti form & Fabienne Gettwart form
Arlinda Rushiti - laatste wedstrijden
W35 Nottingham - Hard | ||||
22.04.24 Kwalif. | vs. Carolann Delaunay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.03.24 Halve finale | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W35 Sharm - Hard | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Weronika Ewald | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Daria Frayman | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.04.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Salma Drugdova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |