WEDSTRIJD
15.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Arlinda Rushiti | Silvia Ambrosio | 5-7, 6-2, 10-6 | W25 Petange | I. hard |
STATISTIEKEN
Arlinda Rushiti | Silvia Ambrosio | |
1e Service % | 43/83 (52%) | 64/98 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/43 (70%) | 36/64 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/40 (38%) | 10/34 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/98 (53%) | 38/83 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/181 (54%) | 84/181 (46%) |
Dubbele fouten | 9 | 6 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arlinda Rushiti | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 7-4, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arlinda Rushiti vs. Silvia Ambrosio - onderlinge wedstrijden
15.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Arlinda Rushiti | Silvia Ambrosio | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Petange | I. hard |
Arlinda Rushiti form & Silvia Ambrosio form
Arlinda Rushiti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Silvia Ambrosio - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |