WEDSTRIJD
11.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Ashley Lahey | Alexandra Osborne | 6-4, 6-4 | W60 Rancho | Hard |
STATISTIEKEN
Ashley Lahey | Alexandra Osborne | |
1e Service % | 54/78 (69%) | 32/57 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/54 (59%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/24 (46%) | 13/25 (52%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/57 (51%) | 35/78 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/135 (53%) | 63/135 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ashley Lahey | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ashley Lahey | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ashley Lahey | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ashley Lahey | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ashley Lahey | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ashley Lahey | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ashley Lahey | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ashley Lahey | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ashley Lahey | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ashley Lahey | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ashley Lahey vs. Alexandra Osborne - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Ashley Lahey | Alexandra Osborne | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Rancho | Hard |
Ashley Lahey form & Alexandra Osborne form
Ashley Lahey - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Fiona Crawley | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Fangran Tian | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sophie Chang | 6-4, Sophie Chang - scratch | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Maegan Manasse | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Chloe Beck | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Katja Wiersholm | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Chloe Beck | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Fakih | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 7-61, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-4, 4-0, Leolia Jeanjean - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ela Plosnik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
08.09.23 Halve finale | vs. Guillermina Naya | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |