WEDSTRIJD
03.03.21 | 1e ronde | Ashmitha Easwaramurthi | Bhuvana Kalva | 6-3, 2-6, 6-4 | W15 New | Hard |
STATISTIEKEN
Ashmitha Easwaramurthi | Bhuvana Kalva | |
1e Service % | 55/90 (61%) | 53/96 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/55 (62%) | 31/53 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/35 (40%) | 19/43 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/96 (48%) | 42/90 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/186 (51%) | 92/186 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 9 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 0-2 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Bhuvana Kalva | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ashmitha Easwaramurthi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ashmitha Easwaramurthi vs. Bhuvana Kalva - onderlinge wedstrijden
03.03.21 | 1e ronde | Ashmitha Easwaramurthi | Bhuvana Kalva | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 New | Hard |
Ashmitha Easwaramurthi form & Bhuvana Kalva form
Ashmitha Easwaramurthi - laatste wedstrijden
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail |
Bhuvana Kalva - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 4-6, 0-1, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kashyrina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Esther Bataille | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 1-0, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
06.07.22 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.22 Kwalif. | vs. Adriana Cortes | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Natalia Orlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 0-4, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Saki Imamura | 1-3, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Kette | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 Kwalif. | vs. Julia Traub | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amal Gati | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vineetha Mummadi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 New - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Carla Touly | 1-6, 0-3, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Florencia Araya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Natalia Orlova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Nika Novikova | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Drozd Pereira | 1-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-1, - Bhuvana Kalva - scratch | wedstrijd detail |