WEDSTRIJD
10.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Asia Muhammad | Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Asia Muhammad | Paula Ormaechea | |
1e Service % | 56/91 (62%) | 63/93 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/56 (52%) | 29/63 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/35 (46%) | 13/30 (43%) |
Benutte Breakpoints | 8/13 (62%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/93 (55%) | 46/91 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/184 (52%) | 88/184 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Asia Muhammad | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Asia Muhammad | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Asia Muhammad | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Asia Muhammad | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Asia Muhammad | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Asia Muhammad | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Asia Muhammad | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-6 |
3 | ||
Asia Muhammad | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Asia Muhammad | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Asia Muhammad | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Asia Muhammad | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Asia Muhammad | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Asia Muhammad | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Asia Muhammad vs. Paula Ormaechea - onderlinge wedstrijden
10.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Asia Muhammad | Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
13.01.16 | 1e ronde | Asia Muhammad | Paula Ormaechea | 6-73, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Daytona Beach | Clay |
Asia Muhammad form & Paula Ormaechea form
Asia Muhammad - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.23 Halve finale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.23 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail |
Paula Ormaechea - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |