WEDSTRIJD
09.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Astrid Cirotte | Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-3, 6-1 | W15 Jerusalem | Hard |
STATISTIEKEN
France
16.12.03, 20 Jaar
16953 $
16.12.03, 20 Jaar
16953 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
06.07.02, 21 Jaar
06.07.02, 21 Jaar
Astrid Cirotte vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto - onderlinge wedstrijden
09.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Astrid Cirotte | Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Jerusalem | Hard |
Astrid Cirotte form & Oluchukwu Jennifer Ibeto form
Astrid Cirotte - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 7-5, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Werner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maya Drozd | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sofya Gapankova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Helena Stevic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Imogen Haddad | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Bekker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Pauline Courcoux | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 0-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
11.05.23 Kwartfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Jenna Defalco | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 6-4, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail |
Oluchukwu Jennifer Ibeto - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 4-6, 1-4, - Oluchukwu Jennifer Ibeto - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Ramenskaja | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Junhan Zhang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Nadel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Levelston | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pimmada Thongkum | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sapir Cohen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Delice | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sena Varol | Sena Varol - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 2-6, 1-4, - Oluchukwu Jennifer Ibeto - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shira Chiche | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Misgav | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Mtsentlitze | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
15.10.18 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |