WEDSTRIJD
20.02.17 | 1e ronde van de kwal. | Astrid Wanja Brune Olsen | Selina Atay | 6-0, 6-0 | Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Astrid Wanja Brune Olsen vs. Selina Atay - onderlinge wedstrijden
20.02.17 | 1e ronde van de kwal. | Astrid Wanja Brune Olsen | Selina Atay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Palmanova | Clay |
Astrid Wanja Brune Olsen form & Selina Atay form
Astrid Wanja Brune Olsen - laatste wedstrijden
W15 Champaign - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Xinyu Cai | 1-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Norrkoping - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Katriin Saar | 6-2, 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julieta Honrubia Andrino | - | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Bishop | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liga Dekmeijere | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Nina Radovanovic | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Klara Veldman | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoline Gullacksen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.21 Halve finale | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.21 Kwartfinale | vs. Oona Orpana | 7-66, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-70 | wedstrijd detail |
Selina Atay - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |