WEDSTRIJD
21.09.21 | Kwalif. | Asya Colombo | Alexandra Iordache | 6-4, 5-7, 16-14 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Asya Colombo | Alexandra Iordache | |
1e Service % | 46/96 (48%) | 39/74 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/46 (67%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/50 (40%) | 16/35 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/74 (49%) | 45/96 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/170 (51%) | 83/170 (49%) |
Dubbele fouten | 12 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Asya Colombo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Asya Colombo | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Alexandra Iordache | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Asya Colombo | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Alexandra Iordache | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Asya Colombo | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Asya Colombo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Asya Colombo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Asya Colombo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Asya Colombo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Asya Colombo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Alexandra Iordache | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Asya Colombo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Alexandra Iordache | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Asya Colombo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Alexandra Iordache | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Asya Colombo | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6, 5-7, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8, 9-9, 9-10, 10-10, 11-10, 11-11, 11-12, 12-12, 13-12, 13-13, 14-13, 14-14 | ||
16-14 |
Italy
06.12.00, 23 Jaar
06.12.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Asya Colombo vs. Alexandra Iordache - onderlinge wedstrijden
21.09.21 | Kwalif. | Asya Colombo | Alexandra Iordache | 6-4, 5-7, 16-14 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Asya Colombo form & Alexandra Iordache form
Asya Colombo - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Hala Fouad | 6-2, 4-6, 0-3, - Asya Colombo - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Hala Fouad | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Ritage Faizy | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hams Metwali | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Britney Chiu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 4-3, Ani Amiraghyan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Maria Charl | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Ayumi Morita | 0-3, - Asya Colombo - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 1-2, Emira Stafford - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Cherry Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Alexandra Iordache - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Isabella Harvison | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |