Italy
06.12.00, 23 Jaar
06.12.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Asya Colombo vs. Cherry Kim - onderlinge wedstrijden
09.11.21 | Kwalif. | Asya Colombo | Cherry Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Asya Colombo form & Cherry Kim form
Asya Colombo - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Hala Fouad | 6-2, 4-6, 0-3, - Asya Colombo - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Hala Fouad | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Ritage Faizy | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hams Metwali | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Britney Chiu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 4-3, Ani Amiraghyan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Maria Charl | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Ayumi Morita | 0-3, - Asya Colombo - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 1-2, Emira Stafford - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Cherry Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Cherry Kim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Dayeon Back | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Seo Hyeon Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Sunam Jeong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Han Hyeongju | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyuree Nam | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ye Eun Kim | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jooyeon Jeong | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haram Kim | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Min Young Park | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Yugyeong Oh | 6-3, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sihyeong Cho | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.02.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.23 1e ronde | vs. Sara Milanese | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 1-1, Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Ramu Ueda | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Dabin Kim | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Subin Park | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juae Shin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yujin Ahn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
03.06.22 Kwartfinale | vs. Olivia Tjandramulia | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.06.22 2e ronde | vs. Haram Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail |