WEDSTRIJD
19.09.21 | Finale | Aunchisa Chanta | Elena Milovanovic | 7-64, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Aunchisa Chanta | Elena Milovanovic | |
1e Service % | 46/67 (69%) | 47/75 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/46 (70%) | 29/47 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 14/28 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/75 (43%) | 26/67 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/142 (51%) | 69/142 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aunchisa Chanta | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aunchisa Chanta | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aunchisa Chanta | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aunchisa Chanta | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Elena Milovanovic | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aunchisa Chanta | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aunchisa Chanta | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aunchisa Chanta vs. Elena Milovanovic - onderlinge wedstrijden
19.09.21 | Finale | Aunchisa Chanta | Elena Milovanovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Aunchisa Chanta form & Elena Milovanovic form
Aunchisa Chanta - laatste wedstrijden
W15 Hua - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Antal | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yexin Ma | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 7-62, 2-3, - Aunchisa Chanta - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
16.07.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Dayeon Back | 5-7, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Sara Nayar | 3-6, 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Elena Milovanovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |