WEDSTRIJD
30.11.21 | 1e ronde | Aunchisa Chanta | Laetitia Pulchartova | 6-4, 3-6, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Aunchisa Chanta | Laetitia Pulchartova | |
1e Service % | 44/83 (53%) | 53/80 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 33/53 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/39 (51%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/80 (44%) | 36/83 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/163 (50%) | 81/163 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 1 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aunchisa Chanta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aunchisa Chanta | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Aunchisa Chanta | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Aunchisa Chanta | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aunchisa Chanta | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 2-4 | |
0-0, 0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aunchisa Chanta | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 1-0 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aunchisa Chanta vs. Laetitia Pulchartova - onderlinge wedstrijden
30.11.21 | 1e ronde | Aunchisa Chanta | Laetitia Pulchartova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Aunchisa Chanta form & Laetitia Pulchartova form
Aunchisa Chanta - laatste wedstrijden
W15 Hua - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Antal | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yexin Ma | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 7-62, 2-3, - Aunchisa Chanta - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
16.07.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Dayeon Back | 5-7, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Sara Nayar | 3-6, 7-69, 6-1 | wedstrijd detail |
Laetitia Pulchartova - laatste wedstrijden
W25 Roehampton - Hard | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Franchi | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-78, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Amy Zhu | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Jade Bornay | 3-6, 1-3, - Laetitia Pulchartova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Piracicaba - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Sthefany Rodrigues De Lima | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Swanepoel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Micheline Aubuchon | 3-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Anapoima - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.22 Kwalif. | vs. Sydney Dorcil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 Kwalif. | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.02.22 1e ronde | vs. Madison Sieg | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.01.22 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.22 Kwalif. | vs. Aline Midori Da Silva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Da Silva Chang | 6-73, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Blumenau - Clay | ||||
11.01.22 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |