WEDSTRIJD
15.09.21 | 1e ronde | Aunchisa Chanta | Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Aunchisa Chanta | Yukina Saigo | |
1e Service % | 37/63 (59%) | 40/59 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/37 (76%) | 17/40 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/26 (35%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/59 (58%) | 26/63 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Aunchisa Chanta | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Aunchisa Chanta | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Aunchisa Chanta | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aunchisa Chanta | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aunchisa Chanta | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aunchisa Chanta vs. Yukina Saigo - onderlinge wedstrijden
15.09.21 | 1e ronde | Aunchisa Chanta | Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Aunchisa Chanta form & Yukina Saigo form
Aunchisa Chanta - laatste wedstrijden
W15 Hua - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Antal | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yexin Ma | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 7-62, 2-3, - Aunchisa Chanta - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
16.07.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Dayeon Back | 5-7, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Sara Nayar | 3-6, 7-69, 6-1 | wedstrijd detail |
Yukina Saigo - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |