WEDSTRIJD
02.11.20 | 1e ronde | Aurora Zantedeschi | Angelica Raggi | 6-4, 6-74, 6-1 | W15 Ortisei | I. hard |
STATISTIEKEN
Aurora Zantedeschi | Angelica Raggi | |
1e Service % | 52/96 (54%) | 54/101 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/52 (73%) | 44/54 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 25/44 (57%) | 14/47 (30%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/101 (43%) | 33/96 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/197 (54%) | 91/197 (46%) |
Dubbele fouten | 8 | 8 |
Aces | 8 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Angelica Raggi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Angelica Raggi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Angelica Raggi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Angelica Raggi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Angelica Raggi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Angelica Raggi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aurora Zantedeschi vs. Angelica Raggi - onderlinge wedstrijden
02.11.20 | 1e ronde | Aurora Zantedeschi | Angelica Raggi | 6-4, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Ortisei | I. hard |
Aurora Zantedeschi form & Angelica Raggi form
Aurora Zantedeschi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Angelica Raggi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 7-65, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 6-77, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Alexia Mosteanu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |