WEDSTRIJD
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Aurora Zantedeschi | Delfina Glorioso | 6-2, 6-0 | W25 Buenos | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
06.11.98, 25 Jaar
06.11.98, 25 Jaar
Aurora Zantedeschi vs. Delfina Glorioso - onderlinge wedstrijden
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Aurora Zantedeschi | Delfina Glorioso | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Buenos | Clay |
Aurora Zantedeschi form & Delfina Glorioso form
Aurora Zantedeschi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Delfina Glorioso - laatste wedstrijden
W25 Tucuman - Clay | ||||
08.02.22 Kwalif. | vs. Sofia Luini | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Maria Bovio | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Milagros Guerrero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
01.02.22 Kwalif. | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Camila Keller | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Agustina Farina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lambare - Clay | ||||
14.12.21 1e ronde | vs. Daniela Macarena Lopez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cordoba - Clay | ||||
06.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dolores Molina Portela | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Villa - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angeles Maria Cueto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hitt | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Jessica Plazas | 3-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Ornella Marcela Spinetta | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 7-5, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 Kwalif. | vs. Maria Daniela Frascini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Agostina Landa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luciana Blatter | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Solana Sierra | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
17.09.18 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Haren - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Antoniou | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Ann Blakely | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Biella - Clay | ||||
29.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |